Мы вводим специально разработанную систему помощи в решении проблем сотрудников на работе, в личной жизни, а также в семье. Программа «Служба Поддержки Сотрудников» от IN-Person Corporate включая психологические консультации, коучинг, тренинговые услуги. Это позволяет предотвратить негативное влияние стресса на ранних стадиях и быстро восстановить работоспособность работников без финансовых потерь для компании.

Отличительные особенности

Розгалужена мережа висококваліфікованих фахівців по всій території України

Разветвленная сеть высококвалифицированных специалистов по всей территории Украины

7-ми річний досвід роботи в Україні

7-ми летний опыт работы в Украине

О нас - Anonimnist - IN-Person Corporate

Анонимность, конфиденциальность, беспристрастность

Наши консультанты

Психологи и коучи международного уровня

Освіта: наші фахівці мають вищу психотерапевтичну/психологічну освіту. Ступені магістра з психології, сертифіковані фаховими установами психологи, психотерапевти.

Кваліфікації: наші фахівці – психотерапевти, психологи, клінічні психологи — практикуючі сертифіковані члени визнаних національних та міжнародних інституцій та асоціацій, таких як Українська Спілка Психотерапевтів (УСП), Національна Психологічна Асоціація (НПА), Європейська Асоціація Психотерапії (ЄАП) та інших.

Для підтримки і підвищення професійного рівня фахівці перебувають в безперервному навчанні.

Супервізії та інтервізії: всі фахівці регулярно супервізують свою практику на індивідуальних та групових супервізіях.

Ми підбираємо найкращого фахівця у відповідності до вашого запиту. Ви можете обрати зручні для вас час, мову спілкування та формат роботи — в офісі фахівця або он-лайн.

Отзывы о нас