parallax background

Про нас

Ми запроваджуємо спеціально розроблену систему допомоги у вирішенні проблем співробітників на роботі, у особистому житті, а також в родині. Програма "Служба Підтримки Співробітників" від IN-Person Corporate включає психологічні та юридичні консультації, коучинг, тренінгові послуги. Це дозволяє запобігти негативному впливу стресу на ранніх стадіях та швидко відновити працездатність працівників без фінансових втрат для компанії.

Відмінні особливості

Наші консультантиПсихологи та коучі міжнародного рівня


Освіта: наші фахівці мають вищу психотерапевтичну/психологічну освіту. Ступені магістра з психології, сертифіковані фаховими установами психологи, психотерапевти.

Кваліфікації: наші фахівці – психотерапевти, психологи, клінічні психологи - практикуючі сертифіковані члени визнаних національних та міжнародних інституцій та асоціацій, таких як Українська Спілка Психотерапевтів (УСП), Національна Психологічна Асоціація (НПА), Європейська Асоціація Психотерапії (ЄАП) та інших.

Для підтримки і підвищення професійного рівня фахівці перебувають в безперервному навчанні.

Супервізії та інтервізії: всі фахівці регулярно супервізують свою практику на індивідуальних та групових супервізіях.

Ми підбираємо найкращого фахівця у відповідності до вашого запиту. Ви можете обрати зручні для вас час, мову спілкування та формат роботи - в офісі фахівця або он-лайн.


Отримати консультацію

Відгуки про нас

 • Ольга
  «Я стала відчувати себе набагато впевненіше. Лише за тиждень я опрацювала із психологом IN-Person Corporate стільки важливих для себе тем, де раніше в мене опускались руки. Тепер я знаю в якому напрямку рухатись далі. Думаю завдяки цьому я отримала першого корпоративного клієнта й подяку від керівництва».
  Ольга
 • Антон
  «Багато хто думає, що до психолога звертаються тільки «в кого з головою щось не так». Особисто мені психолог дуже допоміг після втрати близької людини повернутись до нормального життя. Я раджу всім не носити свою біль всередині роками. Приймати допомогу заради тих, хто поряд із нами. Заради себе. Дякую».
  Антон
 • Тарас
  «Дякую за великий прогрес! Вам вдавалось поставити дуже корисні запитання й направити мої думки по-новому. Я зрозумів, чому так довго прикладав зусилля, але не міг досягти показників. Ще й чому мої колеги не розуміли, що саме я хочу та як. Це зовсім різне – думати про себе й пояснити іншим…. Великий прогрес для мене. Дякую IN-Person Corporate»
  Тарас
 • Наталія
  «Прийшла до психолога IN-Person Corporate, бо не могла зосередитись на роботі, коли мій шлюб руйнується. Змучила постійна тривожність та депресія. З психологом стало легше. Дякуючи можливості отримати допомогу всією родиною, вмовила прийти також чоловіка. Нам дуже допомогла терапія. Дякую за такий проект і своїй компанії за таку можливість» 
  Наталія
 • Марія
  «Я стала більше встигати на роботі й менше втомлюватись завдяки роботі із коучем IN-Person Corporate. Подобається, що можна працювати з консультантом онлайн з дому та під час відряджень. Сподіваюсь, тепер не буду так часто змінювати місце роботи, як раніше»
  Марія

Напишіть нам й допоможіть своїм співробітникам стати ще ефективнішими й задоволеними

Залишити заявку


  Пишіть нам у соцмережі – ми завжди на зв'язку!

  +38 (067) 861 97 92