Ми запроваджуємо спеціально розроблену систему допомоги у вирішенні проблем співробітників на роботі, у особистому житті, а також в родині. Програма “Служба Підтримки Співробітників” від IN-Person Corporate включає психологічні консультації, коучинг, тренінгові послуги. Це дозволяє запобігти негативному впливу стресу на ранніх стадіях та швидко відновити працездатність працівників без фінансових втрат для компанії.

Відмінні особливості

Розгалужена мережа висококваліфікованих фахівців по всій території України

Розгалужена мережа висококваліфікованих фахівців по всій території України

7-ми річний досвід роботи в Україні

7-ми річний досвід роботи в Україні

Про нас - Anonimnist - IN-Person Corporate

Анонімність, конфіденційність, неупередженість

Наші консультанти

Психологи та коучі міжнародного рівня

Освіта: наші фахівці мають вищу психотерапевтичну/психологічну освіту. Ступені магістра з психології, сертифіковані фаховими установами психологи, психотерапевти.

Кваліфікації: наші фахівці – психотерапевти, психологи, клінічні психологи – практикуючі сертифіковані члени визнаних національних та міжнародних інституцій та асоціацій, таких як Українська Спілка Психотерапевтів (УСП), Національна Психологічна Асоціація (НПА), Європейська Асоціація Психотерапії (ЄАП) та інших.

Для підтримки і підвищення професійного рівня фахівці перебувають в безперервному навчанні.

Супервізії та інтервізії: всі фахівці регулярно супервізують свою практику на індивідуальних та групових супервізіях.

Ми підбираємо найкращого фахівця у відповідності до вашого запиту. Ви можете обрати зручні для вас час, мову спілкування та формат роботи – в офісі фахівця або он-лайн.

Відгуки про нас